The story of our band / Příběh naší kapely

Members / Členové

Michal Haggim Klimeš

Lead Vocals / Guitar

Zdeněk Kabíček

Bass Guitar

Tomáš Tourek

Lead Guitar

Filip Ambrož

Drums

ENG

coming soon ...

CZE

Jsme kapela, která se odlišuje, nikoliv však odtahuje, od středního proudu posluchačů. Stylově se Procrastination řadí k tvrdším odnožím rockové hudby - grunge, metal, progressive. Snažíme se nehrát (!) zajetá a totálně ohraná schémata aranží a riffů, která dle nás působí spíš jako klišé, než aby zapůsobily svou originalitou. Takových kapel je na světě milióny, a jsou již nyní v propadlišti dějin. Samozřejmě, že máme i pár "vypalovaček", abychom odlehčili atmosféru.

Bio:

Procrastination je česká grunge metalová skupina, která vznikla na ose Milevsko, Tábor, Bechyně v roce 2011 jako vedlejší projekt různých žánrových celků. Původními členy jsou zpěvák a kytarista Michal Haggim Klimeš, kytarista Tomáš Tourek, baskytarista Zdeněk Kabíček a bubeník Filip Ambrož.

V roce 2014 vydává svoje první studiové album Rooster, kde dokáže být jak nekompromisně metalově nasraná, tak i poněkud citlivě a něžně naladěná a protkána polyrytmickými celky.

V červnu roku 2019 bylo vydáno v pořadí již druhé studiové album Untitled.

V červnu roku 2021 se ke kapele přidal Jiří Suchan na pozici kytaristy a nahrazuje Michala Haggima Klimeše, který dál zůstává již jen na pozici zpěváka.

© 2018 Procrastination 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!